Serwis

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w czasie trwania gwarancji oraz wsparcie pogwarancyjne, a w szczególności: usuwanie usterek, przeglądy techniczne, dostęp do oryginalnych części zamiennych, szybką realizację zleceń.

Możliwe jest również zawarcie specjalnej umowy serwisowej, która dodatkowo zabezpiecza Państwa interesy.

Przypominamy, iż wg zapisów w karcie gwarancyjnej, należy wykonywać przeglądy serwisowe raz na 12 miesięcy lub raz na 6 miesięcy, w zależności od posiadanego wyrobu.

Ponadto wymagania prawne określają:
 
Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 07 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów - §3.2 „Urządzenia przeciwpożarowe (...) powinny być poddawane przeglądom technicznym i czynnościom konserwacyjnym zgodnie z zasadami i w sposób określony w Polskich Normach dotyczących urządzeń przeciwpożarowych i gaśnic, w dokumentacji techniczno-ruchowej oraz instrukcjach obsługi, opracowanych przez ich producentów." §3.3 "Przeglądy techniczne i czynności konserwacyjne powinny być przeprowadzane w okresach ustalonych przez producenta, nie rzadziej jednak niż raz w roku".

W przypadku zainteresowania lub jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 52 320 22 73

Back to top